Mudanya Çekici ve Oto Kurtarıcı

Mudanya Çekici ve Oto Kurtarıcı

Bursa Çekici olarak Mudanya başta olmak üzere Bursa’nın tüm her yerine oto çekici ve oto kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. Haftanın hangi günü, günün hangi saati olduğunun hiç bir önemi yok ekiplerimiz 7/24 daima araç, kaza ya da her ne sebeple olursa olsun yolda kaldığınız an sizin yanınızdadır.

Aracınızın hangi sebeple olursa olsun çekilmesi, kurtarılması ya da taşınması gerekiyorsa bize çekinmeden dilediğiniz zaman ulaşabilir ve çekici talebinde bulunabilirsiniz. Mudanya çekici olarak bulunduğunuz lokasyona en yakın ekibi yönlendirerek kısa sürede içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Bulunduğunuza konuma dakikalar içinde intikal eden ekibimiz güvenli ve sağlıklı şekilde aracınızı alarak, istediğiniz noktaya problemsiz şekilde taşıyarak teslim edecektir.

Mudanya oto kurtarıcı olarak müşteri memnuniyeti her zaman en çok önem verdiğimiz konudur. Müşterilerimizin iş sonunda ki gülümsemeleri bizi mutlu eden en önemli faktördür. İşinin ehli olan tecrübeli çekici arkadaşlarımızdan size en yakın olanı aracınızı çekmekle kalmayacak aynı zamanda herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz konuda da bilgisini ve tecrübesini yansıtacaktır.

Mudanya’da araç yol yardımı, oto kurtarıcı ve çekici ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Mudanya başta olmak üzere Bursa’nın tüm ilçe, semt, mahalle ve köyleri ile beraber çevresine de hizmet vermekteyiz.

Bize arayarak yada WhatsApp üzerinden kolayca ulaşarak bulunduğunuz ve gideceğiniz yerlerin adreslerini vererek hemen fiyat öğrenebilirsiniz. Böylece extra bir fiyatla ve sürprizle karşılaşmaz aracınızın nereye ne kadar gideceğini bilerek çekici talebinde bulunabilirsiniz.

Mudanya oto kurtarma 7/24 yanınızda!