Kullanıcı Sözleşmesi

1- Bulunduğunuz web sayfası Çok Acil iştiraki olup araç çekici hizmetine ihtiyaç duyan müşteriler ile çekici firmaları arasında iletişim sağlamak amacı ile kurulmuştur. Web sitemizden çekici hizmeti isteyen tüm ziyaretçiler sitemizin çekici hizmeti veren bir işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. Sitemiz çekici firmaları ile çekici hizmeti almak isteyen müşteriler arasında sadece bir köprü vazifesindedir.

2- Araçlarınızın bağlantı kurulan çekiciler tarafından yapıldığını herhangi bir sorumluluğun bizlere ait olmadığını bilmenizi isteriz. Aldığınız çekici hizmeti, tamamen sizin aracınızı çekmek için gelen çekicinin sorumluluğunda olduğunu bilmeniz gerekir.

3- Size yönlendirilen çekicilerin yeterliliğini sorgulamak, tamamen çekici hizmeti alan kişiye aittir. Hizmet alan ile hizmet veren arasındaki ödeme, teklif, kabul ve sözleşme gibi tüm unsurlar iki tarafı ilgilendirir, bu unsurların hiç biri web sitemizin sorumluluğunda değildir.

4- Web sitemizin aracılığı ile çekicilerden alınan hizmetlerin tüm sorumluluğu çekicilere aittir. Web sitemizin hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

5- Web sitemiz çekicilerin hizmetlerini tasdik veya tavsiye etme gibi bir durumu söz konusu değildir. Çalışma şeklini, performansını, hizmetlerin sonucunu yada kalitesini garanti etmemektedir.

6- Çekici hizmeti veren firma sağlayacağı hizmet sırasında yada sonrasında oluşan zarar veya hasardan çekici firması sorumludur. Burada web sitemizin herhangi bir sorumluğu bulunmamaktadır.

7- Web sitemizin çekici firmalarının güvenirliliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmemesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenirliliği, hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti ve taahhütte bulunmamaktadır.

8- Hizmetlere ilişkin olarak yürürlülükteki mevzuat kapsamında temin edilmesi gereken her türlü izin, belge, onay, ruhsat vb. belgelere ilişkin sorumluluk hizmet veren çekicilere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk hizmet veren’e aittir. Web sitemizin ve 3.kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü hizmet veren’e aittir.

9- Web sitemizin hizmet veren ile arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.

10- Web sitemizden istemiş olduğunuz hizmet kapsamında o bölgede bulunan çekici firması ile iletişim sağlanarak sizlere bir çekici firması yönlendirilir. Bu andan itibaren tüm yasal yükümlülükler ve sorumluluklar çekici firması ile hizmet isteyen kişi arasındadır. Web sitemiz, herhangi bir problemde oluşabilecek maddi, manevi, cezai vb.. gibi hiç bir sorumluluğu üstlenmemektedir.