Keles Çekici ve Oto Kurtarıcı

Keles Çekici ve Oto Kurtarıcı

Keles çekici olarak Bursa ve çevresine 7/24 oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmeti vermekteyiz.

Keles bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz. Keles oto çekici, haftanın 7 günü, günün 24 saati dilediğiniz an en kısa sürede yanınızda. Bursa’nın neresinde olursanız olun bizi aramaktan çekinmeyin.

Keles başta olmak üzere Bursa’nın tüm ilçe, semt ve mahallelerine tecrübeli ekiplerimiz ve araçlarımız ile güvenilir şekilde çekici hizmeti sunuyoruz. Oto çekici taleplerinizde size en yakın iş ortağımızı dakikalar içinde yanınıza yönlendiriyor ve aracınızın yüklenerek, istediğiniz noktaya sağlıklı ve güvenli şekilde götürülmesine yardımcı oluyoruz.

Akü ve lastik problemi , yakıt tüketimi, motor arızası ya da herhangi bir kaza ya da farklı bir sebeple yolda kalıp aracınızın yürümemesi gibi durumlarda paniklemeden ve endişe etmeden bize ulaşarak size en yakın aracın yanınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bursa’nın şehir merkezi, ilçeleri, mahalleleri ya da köyleri farketmeksizin tüm çevresine hizmet vererek, talebiniz doğrultusunda anında hareket ediyoruz. Üstelik iş bitiminde herhangi bir sürprizle karşılaşmamanız için gelinecek ve gidilecek noktayı sizden öğrenerek çekici fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Böylece kabul ettiğiniz taktirde harekete geçiyoruz. Bu doğrultuda ekibimiz çok kısa süre içinde bulunduğunuz lokasyona ulaşarak aracınızı en sağlıklı şekilde zarar vermeden yükleyerek, güvenli şekilde istediğiniz noktaya götürecektir.

Bozuk yolların araçlara yaşattığı zorluk, zamanında yapılmayan periyodik araç bakımları, zamanında yakıt alınmaması, akü arızaları, lastik patlamaları gibi durumlardan dolayı ne yazık ki günlük hayatta bir çok kişi yolda kalmanın sıkıntısı içine düşmektedir. Böyle bir problemle karşı karşıya kaldığınızda çekinmeden ve endişe etmeden bursacekici.gen.tr portalına giriş yaparak en yakın çekici için talepte bulunabilirsiniz.

Bulunduğunuz ve gideceğiniz yerin adresini bize telefonda belirtebilir ya da WhatsApp üzerinden konum gönder kısmından ulaştırabilirsiniz.

Kelesçekici olarak sizlere Keles başta olmak üzere Bursa’nın tüm her yerinde 7/24 hizmet vermekteyiz.