Harmancık Çekici ve Oto Kurtarıcı

Harmancık Çekici ve Oto Kurtarıcı

Harmancık çekici olarak başta Harmancık olmak üzere Bursa‘nın her noktasına oto kurtarıcı hizmeti sunmaktayız!

Otomobiliniz ile Harmancık çevresinde seyrederken arıza, yakıt bitmesi, kaza ya da herhangi bir benzer problemden dolayı yolda kaldıysanız endişe edip, panik yapmadan bize ulaşarak oto çekici & kurtarıcı talebinde bulunabilir, size en yakın çekici ekibinin bulunduğunuz noktaya hızlıca intikal etmesini sağlayabilirsiniz.

Bozuk yollar, yakıt tüketimi, lastik ya da lastiklerin patlaması, aracın bakımının yapılmaması, akünün arızalı olması ya da bitmesi, beklenmedik bir kaza, aracın yoldan çıkması, arıza yapması ya da benzeri durumlar maalesef ki araçların yürümesine engel olan unsurlardır. Bu gibi durumlarda araç kullanıcısının çok soğuk kanlı davranarak kriz masası oluşturması ve doğru yönlendirmeler yapması gerekmektedir.

Öncelikle sağlıklı düşünerek size en yakın çekiciye ulaşmanız gerekmektedir. Yakın çekiciye ulaşmanın yanı sıra ulaştığınız çekici ve kurtarıcı ekiplerine aracınızın bulunduğu yerden alınarak, gitmesi gereken konuma götürülmesinin bedelinin ne olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir.

Biz Harmancık çekici olarak bu noktada siz talepte bulunduğunuz taktirde ücreti anında belirlemekte ve bildirmekte ve böylece herhangi bir sürprizle karşı karşıya kalmanızın önüne geçmekteyiz.

Harmancık kurtarıcı ihtiyacı duyduğunuzda hiç çekinmeden haftanın 7 günü, günün 24 saati bizlere ulaşarak çekici talebinde bulunabilirsiniz.

Harmancık oto kurtarma olarak görevimiz aracınızı bulunduğu yerden alarak, istediğiniz noktaya güvenilir bir şekilde ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra tamirci gereksinimi duyuyor ve nereye gideceğinizi bilmiyorsanız da tecrübeli ekiplerimiz bu konuda sizlere yardım sağlamaktadır.

Harmancık‘ün neresinde olduğunuzun ya da saat ve günün hiç bir önemi yok! Ne zaman olursa olsun bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz. Haftanın 7 günü, günün 24 saati Harmancık‘ün her noktasından bize arayarak ya da WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.